
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 14.31818 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 643
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23885
Ext.Price$0.23885
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23885 | $0.23885 |
| 10 | $0.21340 | $2.13400 |
| 50 | $0.19066 | $9.53300 |
| 100 | $0.16830 | $16.83000 |
| 500 | $0.14856 | $74.28000 |
| 1000 | $0.13114 | $131.14000 |
| 3000 | $0.12215 | $366.45000 |
| 5000 | $0.11378 | $568.90000 |
